Upozornění pro všechny návštěvníky! Na stránkách se budou objevovat články s homosexuální tématikou!
Koho to znechucuje, ať okamžitě opustí tyto stránky!

Srpen 2018

IV. kapitola ZD

25. srpna 2018 v 12:33 | Minde |  > Zlaté dítě
IV. kapitola

Hurá, je tady další kapitola! Nápadů mám dost, jen se k nim potřebuju nějak šikovně dopracovat, ale budu se dál snažit a nezanedbávat to tady, když Vás tahle povídka tak zaujala. Jsem moc ráda!
Btw, v minulé kapitole jsem se sama nachytala a chtěla tam vrazit ženskou, tak děkuji za opravu a budu se snažit ženám vyhýbat, když jsem je všechny vyvraždila xD
Věnováno: Fëe, market, Esiabethce, Clowers, Matty, Karin, Kaye, Heleně a kated. Moc děkuju za komentáře!!!

III. kapitola ZD

12. srpna 2018 v 13:56 | Minde |  > Zlaté dítě
III. kapitola

Tak včera večer jsem u dvojky bílého dopsala kapitolu, kde se konečně objevuje i strejda Ezekiel xD Co ke kapitole říct... nemůže to být tak jednoduché, jak se zdálo, že to bude xD Ale je to zatím spíš takové přiblížení, kde bude Adrian bydlet a tak. Tyhle tři kapitoly se mi zatím psaly velice dobře, jak můžete vidět i na častosti přidávání, do dalších kapitol nápady mám, tak uvidím, jak to půjde. Jsem moc ráda, že se to zatím líbí a doufám, že i bude!
Věnováno: Clowers, Fëe, Mao-chin, Esiabethce, Karin, kated, Heleně a market. Děkuju za ohlasy!!!

II. kapitola ZD

6. srpna 2018 v 18:15 | Minde |  > Zlaté dítě
II. kapitola

Wuiiii!!! Nová kapitola je zde, jste rádi? xD Já jsem teda moc ráda, že minimálně několik lidí nápad zaujal, takže jsem si s další kapitolkou doopravdy pohla xD Jinak Příběh služebnice jsem nikdy neviděla, ani netušila, o čem to je, takže odtud nápad nepochází a snad bude dějová linka trochu jinde xD zatím ten seriál není v plánu na koukání a ani moc nechci, aby mě koukání na něj nějak ovlivnilo, i když vypadal zajímavě xD
Takže doufám, že budete mít příjemné počteníčko. Kapitolka věnovaná: Naty, Kaye, Fëe, Clowers, Esiabethke a stify. Děkuju za Vaše reakce!!!

I. kapitola ZD

2. srpna 2018 v 21:50 | Minde |  > Zlaté dítě
I. kapitola

Tak jsem se konečně dokopala! Po dvou měsících na úmorné brigádě jsem chytla slinu a dala dohromady prví kapitolu úplně nové povídky! Opět je to něco trochu jiného, co jsem ještě nepsala a nevím, jak se mi to bude dařit, ale budu se snažit.
Děj se bude odehrávat v postapokalyptickém světě v roce cca 2158 a... a víc vám neprozradím, budu doufat, že vás první kapitola aspoň trochu zaujme a dáte tomu šanci.
Takže konec řečí a pojďte se seznámit s naším Zlatým dítětem jménem Adrian Stormy.