Upozornění pro všechny návštěvníky! Na stránkách se budou objevovat články s homosexuální tématikou!
Koho to znechucuje, ať okamžitě opustí tyto stránky!

Červenec 2017

16. kapitola KK

23. července 2017 v 13:29 | Minde |  > Kill or be killed
16. kapitola

Konečně jsem to dopsala. Trvalo to, já vím a mrzí mě to. Byla jsem teď 2 týdny na praxi v nemocnici a chodila domů docela zruinovaná, do toho přestavujeme barák a příští týden mě ještě čeká týden v nemocnici s malýma děckama, snad to přežiju xD
Baltazar s Caiem se blíží k Tartaru, také mrkneme, co nového u Nashira a u ostatních elementálů. Snad se bude líbit, o další kaptolu se pokusím brzo :)
Věnováno: Fëe, kated, Heleně, Kamile, Karin, barbor a Sisi. Děkuju za Vaše komentáře, drží mě u psaní :)

15. kapitola KK

2. července 2017 v 11:13 | Minde |  > Kill or be killed
15. kapitola

Tak konečně jsem to dopsala! Musím se přiznat, že už od pondělí mám prázdniny a snažím se lenošit, protože mě ještě čekají tři týdny praxe v nemocnici. Ale nezapomínám, jsem tu a snažím se a budu se snažit psát. Tak doufám, že vy mladší jste spokojeni s vysvědčením a začínáte si užívat prázdniny a vy starší si buď taky už užíváte prázdnin nebo alespoň chvilek sluníčka po práci :) i když teď ho moc není :( já říkala, že udělám zkoušku a udělá se hnusně, fakt jsem se od pondělí opalovala a válela u bazénu jen jednou :( Doufám, že se počasíčko trochu zlepší, zatím tu k tomu pošmournému máte novou kapitolku a Caie, který začíná bojovat sám se sebou.
Věnováno: Sisi, Clowers, Danči, kated, Heleně, Karin a alexis. Děkuju za Vaši podporu!