Upozornění pro všechny návštěvníky! Na stránkách se budou objevovat články s homosexuální tématikou!
Koho to znechucuje, ať okamžitě opustí tyto stránky!

Dvacátá pátá kapitola FF

26. ledna 2012 v 22:10 | Minde |  > False face
Dvacátá pátá kapitola

Omlouvám se, zase týden odmlka, ale co nadělám...


Začala jsem ještě chodit do autoškoly (pokud se nacházíte ve Zlínském kraji, začněte si na silnicích dávat sakra dobrý pozor xD páč Minde umí jezdit jen v Carmagedon xD), tak toho mám teď trochu nadrámec, ale snažím se :)
Věnováno: J., Nixerwil, Fanynce12, stifymu, Clowers, heartles, Kik, keishatku, kated, Nade, jan, Saskyi, AnnElfwind, Niku, Tarii, alexis, J@jik a Ceře. Děkuju za vaše komentáře a podporu, kterou v nich mám :)


(Archie)

Jo, tyhle dny byly nejspíš nejšťastnějším obdobím mého života. Měl jsem někoho, kdo mě má rád, respektuje mě takového, jaký jsem, neignoruje mě kvůli mému drahému bratříčkovi… měl jsem Kyla.
Kdybych si pořád nehrál na Andrease, nejspíš bych se vznášel blahem, zpíval si a tvářil se jako debílek, ale snažil jsem se to potlačit. Aspoň trochu, aby mě ostatní nepoznali.
Když jsem dorazil domů, jak jsem očekával, naši se mě vůbec nevyptávali, kde a s kým jsem byl. Od Andrease na to byli zvyklí a ani já s nimi dlouho nezůstal. Raději. Přeci jen rodiče jsou rodiče a svoje děti znají nejlíp, a kdyby to ztroskotalo na rodičích, jo, všechno by bylo v prdeli a Andreas i já bychom měli průšvih jak mraky.

Spokojeně jsem se svalil v pokoji na posteli a zadíval se do stropu. Byl jsem šťastný a toužil jsem po tom se s tím někomu svěřit, ale prozatím to muselo počkat. Ovšem byl jsem ochotný počkat, vlastně kdyby nebylo téhle výměny, kdybych si nezačal hrát na Andrého, nikdy bych Kyla takhle nepoznal a nejspíš bych s ním ani nebyl.
S úsměvem jsem se přetočil na druhý bok a s optimistickými myšlenkami na další dny jsem usnul.

***

Hodil jsem na lavičku do šatny věci a začal jsem se převlékat. Běhat? Ani trochu se mi nechtělo, neměl jsem rád takovéhle soutěže, ale Andreas to miloval a já běžet musel… pokud bych si teda jen tak z prdele nezlomil nohu nebo něco.

"André. Můžeš na chvilku?" Lehce jsem se zamračil, ale přikývl. Přetáhl jsem si přes hlavu tričko a vyšel ven za profesorem. Jo, byl jsem nervózní, docela jsem se i bál, netušil jsem, jak by mohl zareagovat, až mu řeknu to, co mi poradil Andreas, ale doufal jsem, že se z toho dostanu.

Jen co jsem zašel za roh, přitiskl mě profesor ke zdi a tiše mi vydechl u krku. Říct, že mi z toho bylo špatně, je hodně slabé slovo, bylo mi z toho nanic. Teď navíc k tomu, když jsem věděl, že to jen hraje, aby mě… dostal do postele.
"Předevčírem jsi mi utekl, jsi moc zlobivý. Ale věřím, že teď už bude naše domluva lepší, že se ti to uleželo v hlavince," usmál se a já si všiml, jak se mu v očích lesknou jiskřičky. Cítil jsem jeho dlaně na svých bocích, ale dál jsem ho zajít rozhodně nehodlal nechat. Vlastně i tohle už bylo příliš.
Stálo mě hodně přemáhání, abych se na něj usmál tím typickým Andreasovským úsměvem, ale myslím, že se mi to podařilo. Jako bych v jeho tváři spatřil problesknout pocit vítězství.
"Uleželo a víte co? Máte pravdu… musím se chovat jako Andreas se vším všudy…"
"To jistě."
"Takže dejte ty pracky pryč a zkuste si na mě ještě jednou šáhnout," odstrčil jsem ho od sebe a sežehl opovržlivým pohledem. Jo, první absolutně netušil, která bije, dokonce si myslím, že nepočítal s tím, že mezi mnou a Andreasem je teď takový tichý mír a že mu zavolám. A i kdybych mu zavolal, že se mu nesvěřím, a i kdybych se mu svěřil, že jsem mu u prdele a nechal by mě s ním šukat. Jo, spletl se profesůrek.
"Co to má znamenat?" vypoulil oči a na čele mu vyskočila žilka vzteku. Jo, rozčílil jsem ho a vypadalo to, že hodně. Docela jsem se začínal bát jeho reakce na to, čím jsem se ho chystal setřít, ale musel jsem to udělat. Jinak by mě odejít nenechal.
"To znamená, že můj bratr, ani já vám nebudeme dělat postelová rozptýlení jako například Geal," vyprskl jsem a raději se dal na ústup. Nehodlal jsem čekat, kdy mě popadne a násilím mě přinutí. Jen jsem doufal, že mi dá pokoj, že se tohle nebude opakovat.

Zavázal jsem si boty a okamžitě zamířil na startovní čáru, kde už nás shromažďovali. Jen jsem si všiml ne moc hezkého úšklebku jednoho kluka. Znal jsem ho jen od vidění z vedlejší školy. Nejspíš Andrease neměl moc v lásce.
Zapsat a ještě se rozhýbat. Jen jsem v duchu zasténal, když jsem spatřil, jak ke mně jde Gael s Colinem. Doufal jsem, že i dnes se jim vyhnu, nejspíš mi to nebylo přáno.
"Čus, všiml sis, kdo tu je? Ten pitomec Edward," ušklíbl se Gael. Absolutně jsem neměl páru o kom to mluví, až jeho cuknutí hlavou k tomu klukovi, který se před chvíli ušklíbal mým směrem, mi napovědělo, o koho se jedná.
"A co já s tím?" ušklíbl jsem se a dál se protahoval.
"Že je to debil, pořád si myslí, že tě předběhne, nemá šanci chudáček," odfrkl si a s přeslazeným výrazem mu zamával. Jen jsem protočil oči, tohle chování… nevím, občas mi připadalo trochu dětinské, ale držel jsem hubu, prozatím, věděl jsem, že mi někdy dojde trpělivost.

"Tak mu to natři," práskli mě oba do zad, když nás svolávali na startovní čáru. Jen jsem se ušklíbl a postavil se na své místo.
Moc se mi nelíbilo, když se na mě ten Edward ušklíbl, ale momentálně jsem to nehodlal řešit. Jo, docela mi vadilo, že jen proto, že jsem teď Andreas, mě hodně lidí nemá právě v lásce, ale zase když jsem byl Archie, taky mě nemuseli… to se se mnou vlastně vůbec nebavili, až na nějaké posměšky. Otázka byla… co je lepší.

Počkal jsem na signál a teprve pak se rozběhl. Ihned jsem nad většinou běžců získal náskok, ale ne nad všemi. Jo, tady byli ti nejlepší, šlo to vidět. S čím jsem ale nepočítal, že nějaký kluk, co běžel téměř vedle mě, do mě prudce strčí. Pokusil jsem se to ustát, ale nepovedlo se mi to a já se poroučel k zemi. Jen jsem zasyčel bolestí, když jsem pěkný kus jel rukou po antuce.
Ani jsem se nestihl posadit a už u mě byl zdravotník. Pomalu jsem se zvedl z lehu a polkl, jo, ta ruka nevypadala dvakrát hezky a pekelně to pálilo. Pomohl mi vstát a odvést na lavku, zatímco se tam rozčilovali, co to jako mělo znamenat a že ten kluk bude diskvalifikovaný. To mi momentálně bylo jedno, byl jsem nasraný. Tohle už začínalo být moc i na mě.
Zasyčel jsem bolestí, když mi to začal čistit a dezinfikovat. Nebyl jsem žádná padavka, ale tohle byla docela síla. Gaela a Colina jsem docela ignoroval. Stejně tam jen nadávali, že za to může Edward a po pravdě, já si to myslel taky. Když jsem viděl ten jeho vítězný úšklebek, když doběhl jako první.
Jakoby toho nebylo dost, nenávistným a pěkně nasraným pohledem mě propaloval i tělocvikář. Pokud jsem si někdy předtím přál, aby už konečně ta výměna skončila, tak teď jsem si to přál nejvíc.

***

Sykl jsem, když jsem lehl na postel a víc si ji tak přilehl. Jo, pořád to bolelo jak prase, nehledě na to, že jsem byl nasraný (a šlo to poznat i na mých myšlenkách). Ale zároveň… zjistil jsem, že nechápu Andrease. Proč si… dělá tolik nepřátel? Jistě, víc měl řitilezců, ale i tak.
Natáhl jsem se po mobilu, který se mi rozezvonil, a jen jsem se pousmál. Kyle… jo, momentálně byl asi jediný, na koho jsem měl náladu.

"Ahoj," pousmál jsem se pro sebe.
"Ahoj, tak jak jsi dopadl?"
"Nijak, v první zatáčce mi… Andreasovi podrazili nohy," ušklíbl jsem se a zavrtěl se. Jen mě to ale znovu zabolelo.
"Edward?"
"Ne, přímo on ne, ale nejspíš na jeho pokyn."
"Hajzl," zavrčel do telefonu. Jen jsem se pousmál. "Jsi v pořádku?"
"Jo, jen trochu podraná ruka, v pohodě."
"To doufám, jinak si ho podám." Zasmál jsem se. Jo, ta představa, že by se kvůli mně někdo s někým pral. Přišlo mi to vtipné.
"V klidu, vážně, na tohle se neumírá."
"No dobře… musím končit, miluju tě Andy." Zasekl jsem se, ale to už jsem na druhé straně slyšel tón oznamující přerušený hovor. Andy? Zhluboka jsem se nadechl. Tak takhle to je? Je se mnou jen proto… že mu připomínám Andrease? To ho pořád miluje?
Ucítil jsem, jak mi po tváři steklo něco horkého. Kousl jsem se do rtu a sevřel ruce v pěst. Věřil jsem… takže takhle bolí zrada…


V příští kapitole:
"Zrovna jsem s tebou přece…"
"Řekneš mi, co se tu děje? Já myslel… že jsi v Texasu."
"Tebe ta dobrota jednou zabije…"
"Tohle po mně nechtěj, tohle já nedokážu…"
"Tak Andy, jo?"
 

29 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Stifča Stifča | Web | 26. ledna 2012 v 22:27 | Reagovat

lol andy andy xD ne já vůbec nečekám na další díl. neee xD krása xD

2 Clowers Clowers | 26. ledna 2012 v 22:34 | Reagovat

Jooo já jsem jasnovidec :D úplně jsem to uhádla.

3 J. J. | Web | 26. ledna 2012 v 22:50 | Reagovat

Kyle, to je zlý.
Žádný Andy, ať žije Archie!

4 keishatko keishatko | Web | 27. ledna 2012 v 1:04 | Reagovat

ou tak toto si Kyle posral...a pekelne

5 alexis alexis | 27. ledna 2012 v 2:14 | Reagovat

Auvajs, tak toto bolelo. Jak napísala keishatko, Kyle to posral na celej čiare, kruci, práve teraz keď je to napínavé. Kruci, kedy bude dalšia kapitola? :-? :-D Ja mám už teraz kolosálny absťák! :-)

6 Nixerwil Nixerwil | Web | 27. ledna 2012 v 7:12 | Reagovat

uhn, po tomhle nás zase necháš týden trpět?? uááááááááááááááááá O_O  8-O

7 ala ala | 27. ledna 2012 v 7:27 | Reagovat

Páni tak ten konec bylo něco O_O  už se nemůžu dočkat pokračování. Doufám že bude co nejdřív, moc moc prosím.

8 Ariwa Ariwa | Web | 27. ledna 2012 v 7:46 | Reagovat

Kyle bude mít co vysvětlovat :D.

9 heartles heartles | 27. ledna 2012 v 7:51 | Reagovat

wau... mno tak to sem sakra zvědavá na pokráčko tak si mákni :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

10 Kik Kik | Web | 27. ledna 2012 v 11:53 | Reagovat

áááááááááááááááááááááááááá Ja som ááááááááááááá Niééééé všetko sa dosralo :S:S:S:S Ja sa zbláznim . Prosím pokračovanie *kľačí na kolenách .* ;((( Tak toto som zevdava ako sa to vyrieši ! Blbý Edward , debilný Kyle ,jak sa mohol tak pomyliť ??? :/ áá

11 Cera Cera | 27. ledna 2012 v 14:43 | Reagovat

NE! NE! A já celý týden tak věřila, že... že ta ukázka prostě nebude znamenat to, k čemu tak vybízela...
Kyle! Proč?! Vždyť miluejš Archieho!!!
Já chci další díl! =D

Jinak... Autoškola. Hm, můžeš si říct, že rozhodně budeš jezdit líp než já. =D Přikoupila jsem si asi 10 jízd a modlila jsem se, ať to tady na té hanácké placce udělám dřív, než začne sněžit. A dala jsme to na popáté a sněžit začalo hned na druhý den =D

12 kated kated | Web | 27. ledna 2012 v 15:21 | Reagovat

andy andyyyyyyyyyyy......cooooo tak to at si archie ani nemysli a at mu to kyle ani nerikaaaaaa!!!!určitě to tak nemyslel já mu věřím :D

13 Saskya Saskya | 27. ledna 2012 v 15:51 | Reagovat

a jééjéé :-/ a mne sa zdali taký krásny pár :( chjoo, to som zvedavá, čo s nimi bude... chudák Archie.
ináč fajn kapitola :)

14 jana jana | E-mail | 27. ledna 2012 v 17:46 | Reagovat

super chudajk archiue uz se tesim na dalsi :-)

15 Nade Nade | Web | 27. ledna 2012 v 18:01 | Reagovat

Ups... Malé faux pas! Jména jsou vždycky zrada a malé přeřeknutí může napáchat milion škod.
Díky, moc se těším na pokračování. :-D

16 Lavine Lavine | 27. ledna 2012 v 19:14 | Reagovat

za tyhle závěry bych tě nejradši kousla !! :D Jsem jak na trní :D :D

17 J@jik J@jik | 27. ledna 2012 v 20:19 | Reagovat

aaaa kruciii! :D chudáček Archie :) to jsem fakt zvědavá, co bude v dalším díle :) aaaa piš piš, jinak se ukoušu zvědavostí :D :D :)

18 Lenka Lenka | 27. ledna 2012 v 20:28 | Reagovat

Super pokračování, chudák Archie, doufám, že pokračování bude co nejdřív :-D

19 AnnElfwind AnnElfwind | Web | 27. ledna 2012 v 23:16 | Reagovat

No, opravdu jsem zvědavá, jak to teď dopadne, protože tohle buď je od Kyla pěknej podraz, nebo fatal error.

20 Fanynka12 Fanynka12 | 28. ledna 2012 v 0:07 | Reagovat

Tohle se nedá další týden vydržet, zase si celý týden budu okusovat nehty při přemýšlení nad tím, jak tohle dopadne....No budu si muset počkat :-) Však já si taky počkám, ale stejně doufám v kapitolku dřív než za týden, nebo se zblázníím nedočkavostí :-D. Tahle kapitolka je úžasná, to jak setřel Archie toho profesora je boží, jen ty závody a Kylovo přeřeknutí to trošku kazí, ale nějaká ta zápletka přece být musí že? :-) Tak snad nás nenecháš dlouho čekat a přidáš kapitolku hned, jak to bude možné ;-)

21 Sara Sara | 30. ledna 2012 v 14:39 | Reagovat

Ty... to..co..WTF! :DD no Kyle to teda pěkne pohnojil. Vsadím se, že příští kapča začně pohledem Kyla. :DDD ikdyž podlě ukázek mu to asi ani nedošlo co řekl, co. No bomba prostě! Těším se mrtě na další

22 Niku Niku | 31. ledna 2012 v 21:52 | Reagovat

sem zvědavá, jestli si Kyle potom co položil ten telefon uvědomil jak Archiemu řekl nebo ne :-D no moc se těšim na další kapitolu :-)

23 Baruška Baruška | 1. února 2012 v 23:47 | Reagovat

souhlasím úplně se všema. :-D

24 Baruška Baruška | 1. února 2012 v 23:49 | Reagovat

P.S.:vsadím se, že ty první věty z ochutnávky řekl Brian. ;-)

25 neru-chan neru-chan | 3. února 2012 v 15:10 | Reagovat

naniiiii? proooč? :D hajaku dál! ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama