Upozornění pro všechny návštěvníky! Na stránkách se budou objevovat články s homosexuální tématikou!
Koho to znechucuje, ať okamžitě opustí tyto stránky!

V. kapitola TaŽ

5. dubna 2010 v 12:36 | Minde |  > Tančím, abych žil
V. kapitola

Tak nová kapča... slibuju, že už v další bude první příchod jednoho z kluků do Triplu. A bude vyprávět Thomas :)

Přeju vám veselé Velikonoce a doufám, holky, že nejste moc zmlácené :D. Já se bránila zuby nehty :D

   "Chrisi! Chrisi, vstávej!" třásl jsem s tmavovláskem. Jen něco zabručel ze snu a spal dál. Vzpomněl jsem si, jak mě budí Thomas, když se mi nechce vstávat. Většinou se nám to zvrtne. Vlastně to tak bývalo, když jsme pokoj obývali sami, budeme si na několik týdnů dát nejspíš pauzu, abychom toho maličkého nevystrašili. Už tak byl dost vyděšený, kde se to vlastně ocitl.
   "Chrisi, už je skoro poledne," zašeptal jsem mu do ucha a nepatrně jsem se ho dotkl rty. Rozespale na mě zamžoural. V první chvíli se zatvářil překvapeně až vyděšeně, nakonec ale přešel do výrazu smířlivého.
   "Ricku," zamumlal.
   "Dobré ráno, Šípková Růženko. Pospěš si, dnes toho máme spoustu na práci," rozestřel jsem závěsy. Zamrkal do ostrého světla a spěšně zamířil do koupelny.
   "Jak jsi se vyspal?" zeptal jsem se, když jsme šli chodbou k provizorní lékařské ordinaci. Barb byla v tomhle domě jediná ženská zaměstnankyně. Nebyla tu pořád, jen dva dny v týdnu, případně podle potřeby.
   "Moc ne, nemohl jsem usnout," pokrčil rameny.
   "Probudil jsem tě?" zatvářil jsem se omluvně. "Někteří zákazníci si vybírají velice podivný čas návštěv, zvláště tedy Damon," ušklíbl jsem se.
   "Ne, neprobudil jsi mě, nespal jsem," řekl a nedůvěřivě se díval na dveře se jmenovkou dr. Barb O´Neilová.
   "Nemusíš se bát, je to jen obyčejná prohlídka," usmál jsem se na něj a po zaklepání jsem otevřel dveře.
   "Ricku, zdravím," usmála se na mě Barb.
   "Ahoj Barb, tohle je Chris. Vstupní prohlídku prosím, vždyť to znáš," povzbudivě jsem na Chrise mrkl a vyšel ze dveří. Ještě teď jsem si vzpomínal, když jsem byl na vstupní prohlídce já. Nebyla nijak zvláštní, jako u normálního doktora, navíc byly jen testy na pohlavní choroby a AIDS.
………………….
   Rozhlédl jsem se po ordinaci. Připadalo mi to tady jako u obyčejného lékaře. Doktorka si sundala elegantní brýle a vstala od stolku. Byla vysoká, měla krátké černé vlasy a mile se na mě usmívala.
   "Ahoj Chrisi, jsem Barb. Začneme s tím, že si tě změřím a zvážím." První pokynula k metru na stěně, ke kterému jsem poslušně přistoupil.
   "Výška 174 a váha 65…" psala do počítače, když jsem slézal z váhy. "Zatím jsi v normě, ale přece jen bys měl víc jíst," prohlédla si mě zpoza obrouček brýlí, které si znovu nasadila.
   Pak mi ještě změřila tlak, přečetl jsem jí nějaké číslice na tabuli, poslechla si mě a vyzpovídala z nemocí které jsem prodělal.
   "Nějaké zlomeniny?"
   "Koleno, jinak nic," zamumlal jsem. Zamračila se.
   "Můžu se podívat?" Poslušně jsem se posadil a vyhrnul nohavici levé nohy.
   "Vypadá to, že jsi ho moc nešetřil, bolí tě to ještě?"
   "Občas při větší námaze nebo při změnách počasí," řekl jsem a vrátil nohavici na původní místo.
   "Dobrá, tak to by bylo všechno, už jen jedna věc," řekla a vzala do ruky injekční stříkačku.


"Testy na pohlavní choroby včetně AIDS," vysvětlila…
……………
   "Ricku, mohla bych s tebou na chvilku mluvit?" zeptala se Barb, když Chris vyšel z ordinace. Přikývl jsem a šel za ní.
   "Děje se něco?"
   "Viděl jsi ty modřiny?" zeptala se starostlivě.


"Jo, všiml jsem si, ale nevyptával jsem se," přikývl jsem.
   "Někdo ho bije a to jeho zlomené koleno se mi taky nelíbí. Slib mi, že na něj dáš pozor," zamračila se. S úsměvem jsem přikývl. "Nemusíš se bát."
   "Tak co, můžeme pokračovat?" zeptal jsem se s úsměvem Chrise. Nedůvěřivě se na mě podíval.
   "Jak to myslíš, pokračovat?"
   "No potřebuješ nové oblečení, taky nějaké fotky do katalogu a obávám se, že večeře nebude poživatelná, jelikož Warren zase dělá kraviny," ušklíbl jsem se a vyrazil ven. Pousmál se, což mě potěšilo.
   Pobídl jsem Chrise, aby se posadil na místo spolujezdce do mé audi. Po té jsme vyrazili ven z brány dolů do Londýna.
   Zavedl jsem ho do nejdražších obchodů, které jsem objevil. Kulil oči jak na modely, tak na jejich ceny.
   "Eh… Ricku, já na nic nemám," zamumlal. Zasmál jsem se a vzal jsem ho okolo ramen. Tohle neplatíš ty, ale Triple." I přes jeho protesty jsem ho donutil vyzkoušet si tuny věcí. Některé z nich byly dost sexy a sedly mu, neváhal jsem je koupit, i když protestoval, že už toho má tolik, že to ani neunosí. Já si myslel opak, jeho tvářička bude žádaná a mladá pružná postava taky, tím jsem ho ale nechtěl děsit, zatím byl čas.
   Běž napřed, já zaplatím," pobídl jsem ho, když jsme dovečeřeli. Dokonce se mi podařilo ho trošku rozmluvit. Sice jsme se nebavili o ničem konkrétním, ale to mělo čas.
………………..
   Pomalu jsem se šoural k parkovišti, kde stálo Rickovo auto. Přemýšlel jsem o dnešním dnu. Začal jsem si uvědomovat, že z tohohle průseru se už nedostanu. Ty fotky, co jsem dnes nafotil, toho byly důkazem. Polohy na nich byly dost vyzývavé, ale co jsem mohl dělat, když mě tak fotograf sám postavil.
   Kousek přes cestu stál nablýskaný mercedes, ke kterému mířil nějaký mladý muž s dlouhonohou blondýnou. Vsadil bych se, že už jsem ho někde viděl, ale nedokázal jsem si ho nikam zařadit. Měl černé vlasy gelem ulíznuté dozadu a na očích měl tmavé sluneční brýle, i přes to, že to vypadalo spíš na déšť. Zřejmě si chtěl zachovat anonymitu. Stejně bych řekl, že se mu to moc nepovede. Takový mercedes se jen tak nevidí. Obrátil jsem hlavu zpět před sebe, když jsem ztuhl. Přede mnou stál otec, jak jinak než opilý. Oči se mi rozšířily hrůzou.
   "Co tu děláš, spratku!" zamumlal ztěžka. Jazyk se mu motal a sám se rukou opíral o zeď, aby nespadl. Než jsem stihl zareagovat, dal mi takovou facku, až jsem spadl na zem.
   "To se tě nikdy nezbavím?" zakřičel na celou ulici a kopl do mě. Sbalil jsem se do klubíčka, abych měl před jeho kopanci nějakou ochranu.
   "Nech mě být!" vyrazil jsem ze sebe.
   "Snad vám řekl, abyste ho nechal," zavrčel nějaký neznámý hlas.
   "Co ty se do toho sereš!" zaječel otec a znovu mě kopl do břicha. "Je to můj syn a já si s ním budu dělat co chci!"
   "To teda nebudete!" Tenhle hlas mi byl známější. Byl to Rick. "Od včerejška syna nemáte. Sprostě jste ho prodal. Váš útok na jeho osobu bych mohl nahlásit policii!" zavrčel a zvedl mě ze země.
   "To je tvůj pasák, Christopere? Vždycky jsem věděl, že tak skončíš, jako nějaká děvka v bordelu," odplivl si zhnuseně. Zakymácel jsem se, když mě Rick pustil a vrhl se na otce.
   Když jsem konečně pevně stál na místě, spatřil jsem otce na zemi s rozbitým nosem. Rick se tvářil spokojeně. Svoji pozornost jsem zaměřil na druhého muže. Byl to ten se slunečními brýlemi. Blondýna stála o kus dál a všechno nejistě pozorovala.
   "Díky za pomoc, pane Rodriguezi, už se o něj postarám," kývl na něj Rick. Na tváři mladého muže se nepohnul jediný sval a přes sluneční brýle nešlo vidět, kam se dívá. Beze slova se otočil se a odešel.
   "Jsi v pořádku?" starostlivě se na mě Rick podíval.
   "Jo, díky," přikývl jsem a pokusil jsem se udělat krok. Bolestí jsem zasyčel. Koleno se mi znovu ozvalo, nejspíš když jsem spadl na beton.
   "Moc to tak nevypadá," zamračil se a podepřel mě.
   "To přejde, vždycky to přejde," zamumlal jsem a nechal jsem se odvést k autu.
   "Kdo to je ten… Rodriguez?" zeptal jsem se. To příjmení už jsem slyšel.
   "Synáček bohatého lorda. Jeho otec patří do sněmovny lordů a jeho post je dědičný, takže brzo přejde na jeho syna Damona Rodrigueze, což z něj dělá takovou celebritku," ušklíbl se a nastartoval. Konečně jsem si vzpomněl, kde už jsem ho viděl. Byl na obálce jednoho z časopisů, které jsem nedávno viděl ve výloze.
   "Damon Rodriguez?"
   "Jo. Když se poprvé objevil v kruhu nejvyšší vrstvy a v různých časopisech, rozmohlo se jméno Damon. Rodičky nechtěly své děti pojmenovat jinak než po mladém úspěšném charismatickém muži," zachechtal se. "Jo, je hezký, ale moc… křečovitý, neuškodilo by mu, kdyby se trochu usmál."
   "Neříkal jsi, že tvůj zákazník je Damon?" Zasmál se.
   "Tenhle určitě ne. Jak jsem říkal, jméno Damon se rozmohlo. Navíc, my neznáme pravá jména zákazníků, všechno to jsou jen přezdívky," pokrčil rameny. "A ještě je tady jedna důležitá věc, proč náš zákazník nemůže být Damon Rodriguez," uchechtl se. "Celá rodina Rodriguezových, zvláště tedy starý pán, zbrojí proti homosexuálům a proti bordelům a barům, kde se stýkají. Prý to pohoršuje veřejnost," zasmál se Rick. "Možná by sis měl přečíst tohle," zašátral rukou v kastlíku dveří a vytáhl nějaké noviny.
   "Hlavní téma Rodriguez versus TripleX. Dokonce je tam naše sídlo i vyfocené, stejně jako náš bar," zachechtal se.
   "Pohrdají námi a rozhodně se s námi nekamarádí, natož aby k nám chodili. Vždyť jsi toho ulízaného zmetka viděl sám. Jakmile pochopil, že patříme k Triplu, ztratil o situaci zájem," ušklíbl se. Zbytek cesty jsme promlčeli.

Moje múza pro Damona :D
Damon
 

33 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Ivís Ivís | 5. dubna 2010 v 13:56 | Reagovat

Ohw right!
Povedená kapča ááá.... další šup sem! xDDDD

Kolik Tě jich přišlo vypráskat??

2 tess tess | Web | 5. dubna 2010 v 14:09 | Reagovat

skvělá kapitla. chrisova otce bych poslala s chutí do pekla a zpět tou nejdelší cestou. co se týče Damona, cítím nějakou zápletku. že by se konečně objevil chrisův hlavní zákazník a jeho budoucí seme? ááá já se tak těším na další kaptolu.

3 Malika Malika | 5. dubna 2010 v 14:45 | Reagovat

nááádhera :-D přijedu z prázdnin a hned takový příděl :-)

4 Tery Tery | 5. dubna 2010 v 15:12 | Reagovat

Wrau Damon je sexy..:) oni jsou všichni sexy:) jsem moc ráda, žes tu dala další díl. Tuhle povídku jsem si moc oblíbila. Jo a ten jeho otec- grrrrrrr zabít ho, málo:D taky se těším na další kapču;-)

5 enedaka enedaka | 5. dubna 2010 v 15:16 | Reagovat

pěkný díl, na toho Damona jsem zvědavá, předpokladám že se dál bude oběvovat :-)

6 šárka šárka | 5. dubna 2010 v 15:42 | Reagovat

hezká fotka, už se moc těším na pokračování

7 Drew Drew | 5. dubna 2010 v 15:51 | Reagovat

nádhera :-) jen tak dál,jen tak dál :-D

8 Alexia Alexia | 5. dubna 2010 v 16:09 | Reagovat

nadherna, krasna, super kapca sami velmi pacila :-D najelspie bol ten spor neviem preco sa mi pacil ale pacil sa mi :-D som zvedava na pokracovanie :-D viem ze bude skvele:-D

9 Niku Niku | 5. dubna 2010 v 16:10 | Reagovat

Bezvadný,ale ten Chrisův otec už by se mohl jít někam zahrabat. A strašně se těším na ten Thomasův přiběh :-)

10 denmonsters denmonsters | E-mail | 5. dubna 2010 v 16:56 | Reagovat

krásná kapča a ještě hezčí kluk takovej fakt šukézní  ............asi sem se zamilovala :-P  :-P  :-P

11 Nikulka Nikulka | 5. dubna 2010 v 17:06 | Reagovat

kurnik...ten chlap byl určitě v solárku :D pečené kuře :D
ale jinak ten Chrisův fotřík..hrůza o.O

12 Sanasami Sanasami | 5. dubna 2010 v 18:26 | Reagovat

Naozaj perfekneeeeeee prosim rychlo dalsiu kapitolu prosim prosim prosim prosim :-D  :-D  :-D

13 Katy Katy | 5. dubna 2010 v 18:59 | Reagovat

Tahle povídka má v sobě něco mimořádného- takovou jiskru. Čte se to krásně vláčně- víš, takový ten pocit ucelení a navíc je to napínavé... Co víc si čtenář může přát? Snad jen, kdyby to příště mohlo být delší.(?) Já jen, že vždy, když čtu tuhle povídku, tak se čas nějakým zázrakem zrychlí a já se ocitám až příliž brzy tady "dole" :-D

14 ScAr ScAr | 5. dubna 2010 v 19:50 | Reagovat

Suprový ... :-) Rychle dlaší díl ... :-D  :-)

15 Teressa Teressa | 6. dubna 2010 v 6:28 | Reagovat

wow...precitala som vsetky kapitoly na jeden zatah...bolo to uzasne...uz sa neviem dockat pokracovania=) dufam ze bude coskoro=) :-)  :-)  :-)

16 Lucy Lucy | 6. dubna 2010 v 15:45 | Reagovat

wau...pěkné moc se mi to líbí,rychle další :-D  :-)  ;-)

17 jana jana | E-mail | 6. dubna 2010 v 18:25 | Reagovat

super rychle pokracko pls

18 Kit Kit | 6. dubna 2010 v 19:36 | Reagovat

super kapča :-D

19 Mechika Shikato Mechika Shikato | Web | 6. dubna 2010 v 20:03 | Reagovat

Juu další kapitolka :-) Heh jak někdo může mít něco proti homosexuálům? *nechápe* Ten Damon se mě vůbec nelíbí :-D Dobře no téměř nic neřekl a mě už se nelíbí, že by předsudky? Ne dobře :-D On se tam ještě určitě ukáže tak si o něm třeba udělám lepší obrázek :-D A až potom ho odsoudím :-D Heh už vidím jak se teď zjistí, že má Chris AIDS :-D Ne dobře to se asi nestane..Teda určitě :-D No já už radši nebudu předpovídat do budoucnosti a radši mizím tak se měj pěkně a brzo přidej novou kapitolku :-D

20 Rachel Rachel | 6. dubna 2010 v 20:21 | Reagovat

Hezký........... :-) Těším se na ty příběhy, ale to už jsem říkala....:-)A s nimi si pokoj nedám.... :-D

21 fanynka12 fanynka12 | 6. dubna 2010 v 21:25 | Reagovat

je super,ze kapitolky pridáváš tak rychle,protoze sem si tuhle povídku hrozne moc oblbila takze jen tak dal :-) jo a je to super kapitolka :-)

22 M.M. M.M. | 7. dubna 2010 v 14:27 | Reagovat

Suprově se to rozjíždí. Bude tam nějaká zápletka nebo nějakej problém? :-D

23 kat kat | 7. dubna 2010 v 20:30 | Reagovat

Bezvadná kapitola, moc se ti povedla.Už se nemůžu dočkat další :-D Jsem moc ráda že jsi se nakonec rozhodla nechat i tvé ostatní povídky, které jsi chtěla zrušit. Jsem zvědavá co nám připravíš v dalším dile :-D , doufám že to bude brzo :-) :-D

24 Saskya Saskya | 9. dubna 2010 v 19:37 | Reagovat

:) veľmi pekné, pekne sa to vyvíja, postavy si ma hneď získali :)
netrpezlivo sa teším na pokračovanie :)

25 momonika momonika | Web | 9. dubna 2010 v 20:14 | Reagovat

geniálne, teším sa na ďalšiu kapitolu :)

26 elrian elrian | 31. května 2010 v 18:38 | Reagovat

Moc pěkný, opravdu povedená povídka :-)

27 ada ada | 29. srpna 2011 v 20:33 | Reagovat

to môžu ísť von z domu? čo by sa stalo keby jednoducho ušiel a schoval sa

28 nai via nai via | 26. února 2012 v 16:02 | Reagovat

super,letím si koupit slintáček :-P

29 Ch. Ch. | 14. února 2016 v 15:29 | Reagovat

Bezva kapitola. Oceňuji, že jsi nepopisovala nudné nakupování. Líbí se mi, jak nedůležité části hravě přeskočíš.  Čte se to samo, další díl čeká. :o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama