Upozornění pro všechny návštěvníky! Na stránkách se budou objevovat články s homosexuální tématikou!
Koho to znechucuje, ať okamžitě opustí tyto stránky!

IX. kapitola TaŽ

29. dubna 2010 v 19:54 | Minde |  > Tančím, abych žil
IX. kapitola

Tak se hlásím s novou kapčou.

Chris se seznamuje s Jeremym, který se v téhle povídce bude objevovat :P
Jinak zitra máme ředitelské volno, tak se pokusím dopsat kapču k OK a případně ju sem o víkendu hodím :)
Jo a k minulé kapitole sem zapomněla dat videjko s tou písničkou. Mě osobně se strašně líbí, třeba vás taky zaujme. Pro připomenutí - Bulería a kluci z Triplu na ni mají taký svůj ´tanec´ :D   Když jsem se ráno probudil, nesnesitelně mi třeštila hlava. Z večera jsem si toho moc nepamatoval a to, jak jsem se dostal do postele už vůbec ne. Navíc mě děsně bolelo koleno, zajímalo by mě, co jsem včera vyváděl.
   Doklopýtal jsem do obýváku, což se bez nehody neobešlo. Hned u dveří jsem si skopl palec o stolek a sprostě zanadával.
   "No ty vypadáš," vystrčil z druhého pokoje hlavu Mickey.
   "Hmm… co se tam dělo?" zamumlal jsem, zatímco jsem si do obličeje stříkl studenou vodu.
   "Myslíš předtím nebo potom co jsi se tam totálně zlil a nikdo to nepoznal do té doby, dokud ses nezačal obtáčet okolo tyče?" ušklíbl se na mě. Nevěřícně jsem na něj hleděl.
   "C-co?" zakoktal jsem.
   "Ty tvoje taneční kreace byly vážně dobrý, tys někdy tančil?" zeptal se mě, zatímco vařil silného turka.
   "No dělal jsem šest let street dance… hih hop a takový věci, ale neodbíhej! Co se tam dělo?"
   "Jak říkám. Začal jsi tam tančit a vypadalo to, že ses bavil. Chlapi ti nadšeně skandovali a povzbuzovali," pokrčil rameny. "Vypij to, bude ti líp," postavil přede mě kávu. Kývl jsem hlavou na poděkování.
   "A to mám jít dnes do školy," zaskučel jsem.
   "Jo, Bill ti tady nechal batoh s věcmi. Máš tam i rozvrh. Včera ti všechno nakoupili," řekl a ukázal do rohu obýváku, kde byla kopa učebnic pro třetí ročník. Byl jsem sice narozen až na začátku prosince, ale vzali mě už v září před mými narozeninami.
   "Dobré ráno," protančil místností Thomas do koupelny.
   "Má nějakou dobrou náladu," zamrmlal jsem.
   "A ty se mu divíš? Po tom jak jsi včera setřel Jacka?" zasmál se Mickey.
   "Co?" vytřeštil jsem na něj oči.
   "Noo… Jack se zase sápal po Rickovi, když ses tam objevil ty. Řekl jsi mu, že holky tu nemají co dělat a Rick je stejně zadanej a i kdyby nebyl, blondýna by se k němu stejně nehodila," ušklíbl se. Praštil jsem hlavou do stolu. Tohle snad nemohla být pravda.
   "Chrisi! Odvezu tě do školy!" objal mě Thomas okolo ramen a líbnul mě na tvář. V tu chvíli mi to bylo úplně fuk, po tomhle se v tom baru už nebudu moct objevit.
   "Aspoň že někdo je tu šťastnej," zabrblal jsem a spěchal jsem se převléknout. Bylo čtvrt na osm a vzhledem k tomu, že se ještě budu muset stavit v ředitelně ohlásit svoji přítomnost, byl nejvyšší čas vyrazit.
   Po silném turkovi, kterého mi uvařil Mickey, se mi udělalo líp, stejně jako po rychlé studené sprše.
   Thomas mě vyhodil před školou, do které jsem se nejistě vydal. Nahlásil jsem se v ředitelně a od sekretářky pak vyfasoval mapku školy. Docela rychle jsem se zorientoval. Našel jsem svoji skříňku a pak spěchal do třídy, kterou jsem bez problému taky našel.
   Nejistě jsem se postavil po bok profesora angličtiny, který mě představoval. Všichni ve třídě vypadali… já ani nevím jak. Namyšleně? Moc pozornosti mi nevěnovali, ale mě to nevadilo.
   Právě jsem se představil, když do dveří třídy vrazil nějaký kluk. Měl krátké tmavé vlasy nagelované do kohouta a okolo krku šátek.
   "Pane Rodriguezi, je deset minut po zvonění, jestli vám to něco říká," zamračil se na něj profesor.


"Omlouvám se, když brácha nemohl najít klíče od auta," pokrčil rameny a zatvářil se jako andílek.
   "Jistě a vy jste nemohl jet tramvají."
   "Mohl bych, kdyby mi neujela," zazubil se nevinně.
   "Raději si sedněte. Vy byste ve třídě nebyl v čas ani kdybyste byl ve škole půl hodiny předem. A těch vašich výmluv o neschopnosti vašeho bratra jsem taky slyšel už víc než dost. Spíš by mě zajímalo, kolik z nich je pravdivých," zabručel a něco zapisoval do třídní knihy.


"Můžete se posadit, pane Barry a doplňte si prosím učivo," řekl mi profesor. Vzhledem k tomu, že volné místo bylo buď v první lavici vedle nějakého kluka, který si zaujatě něco kreslil a ničemu nevěnoval pozornost, nebo vedle toho kluka co přišel pozdě, zvolil jsem jej. Nesnášel jsem první lavice.
   "Je tu volno?" zeptal jsem se.
   "No jasně! Sedej!" usmál se nadšeně. Nejistě jsem se posadil a vytáhl učebnici.
   "Jsem Jeremy Rodriguez a ty? Omlouvám se, nestihl jsem tvé představování," zasmál se.
   "Christoper Barry," řekl jsem a přijal ruku. Hlavou mi začalo vrtat jeho příjmení. Kolik Rodriguezů v Anglii je? První jsem si to neuvědomil, když jej profesor oslovil, až teď. Jen jsem se modlil, aby to nebyl příbuzný s tím lordem Rodriguezem nebo s jeho synem Damonem.
   "Nazdar, jsem Dominic Kent, co dělají tví rodiče?" otočil se ke mně o přestávce student, který seděl přede mnou.
   "Ehm… mamka nežije a otec je truhlář," zamumlal jsem. Nechápal jsem jakou to má souvislost s představováním.
   "Truhlář? A to si může dovolit tuhle školu? Co tu vůbec děláš?" zakroutil nechápavě hlavou.
   "Hele, Kente, děláš, jako kdyby tvůj papínek děvkař byl něco lepšího. Kolikátou už že to máš macechu? Nech mě přemýšlet… čtvrtou?" ušklíbl se na rudnoucího kluka Jeremy. Vztekle vstal z lavice a odešel.
   "Díky," pousmál jsem se na svého souseda.
   "Není zač. Všichni ve třídě jsou debilové. Záleží jim jen na penězích a na postavení," pokrčil rameny. "Myslím, že mi dva si budeme rozumět," usmál se na mě zářivě.
   "A nebudeš mít kvůli tomu problémy? Když nezapadám?" zeptal jsem se nejistě. Rozesmál se.
   "Já se s ostatními nebavím," pokrčil rameny. "A když už něco potřebuju, každý mi to rád splní. Mít tatíčka lorda je někdy sranda," mrkl na mě. Ve mně zatrnulo. Takže tohle byl ten Rodriguez. Nejistě jsem se usmál a sklonil hlavu.
……………………
   "Hej! Chrisi! Počkej!" uslyšel jsem za sebou. Dobíhal mě Jeremy. Zaklel jsem, chtěl jsem se mu vyhnout. Je víc než jasné, že se se mnou přestane bavit až zjistí, kde pracuju. Smutně jsem se na něj usmál.
   "Dám ti sešity na opsání. Pojď se mnou, bydlím jen tři zastávky tramvají odtud," usmál se a už mě táhl k východu ze školy. Zděsil jsem se.
   "Jeremy! Jeremy, počkej! Já-já nemůžu jít k vám."
   "Proč bys nemohl? Jasně že můžeš."
   "Ne, ty to nechápeš, já…" uhnul jsem pohledem. Díval se na mě se zdviženým obočím. Chytl jsem ho a zatáhl za roh školy. Asi jsem ztrácel jediného přítele na téhle škole, tím jsem si byl jistý.
   "Tuhle školu mi platí můj zaměstnavatel… já… já pracuju v Triplu, vlastně ještě ne, zatím tam jen bydlím, ale od příštího týdne už…" ani jsem to nedokázal doříct. Otočil jsem se a spěšně jsem odcházel. Nechtěl jsem vidět jeho zhnusený pohled.
   "Chrisi, no tak počkej!" chytl mě za zápěstí a otočil k sobě. "Mě to nevadí," usmál se na mě. "To, že můj otec proti homosexuálům zbrojí, neznamená, že stejný jsem i já. Jsem spíš rád. Nesnáším tuhle otcovu averzi. Takže jdeme pro ty sešity, ne?" Nevěřícně jsem na něj hleděl a nakonec přikývl.
   "Ale honem, nebo nám ujede tramvaj," rozběhl se k zastávce, kam jsem ho následoval.
   "Víš, normálně pro mě jezdí brašule, ale právě dává kopačky jedné pijavici, takže má spoustu práce," zasmál se Jeremy. Vzpomněl jsem si na dlouhonohou blondýnu, kterou jsem viděl po Rodriguezově boku. Nebyla mi sympatická, vypadala spíš jako plastická vychrtlina.
   Nejistě jsem zpomalil, když jsme se blížili k obrovskému sídlu Rodriguezových. Jeremy mě chňapl za ruku a táhl dovnitř. Vyvlékl jsem se mu a raději ho následoval sám. Doufal jsem, že nikoho nepotkáme, mé přání nebylo vyslyšeno, jakmile jsme zabočili na příjezdovou cestu, řítila se k nám ta blondýna ve tváři rudá vzteky a dvaceticentimetrovými podpatky se bořila do štěrku, jímž byla cesta posypaná. To by ještě nebylo tak strašné, kdyby na schodech sídla nestál Damon Rodriguez.
   "Jsi si jistý, že mě nezabije, když se k němu přiblížím?" zašeptal jsem Jeremymu. Ten se rozesmál.
   "Damon je v pohodě. Navíc neví, že jsi z Triplu."
   "Řekl bych že ví…" zamumlal jsem. To už jsme ale stáli u schodů.
   "Nazdar Dame! Tohle je můj nový spolužák Chris, budeme u mě v pokoji, okopčím mu sešity do školy," vychrlil na něj s úsměvem. Černovlasému muži se ve tváři nepohnul ani jediný sval. Propichoval mě ledovýma očima.
   "Chrisi, to je můj bratr Damon."
   "Ehm… Dobrý den," zamumlal jsem.
   "Co blbneš, tykej mu, tak starý eště není," uchechtl se Jeremy.
   "Víš co se stane, Jere, jestli se tohle otec dozví?" řekl chladně a stočil k němu pohled. Polkl jsem.
   "Otec se to nedozví, jestli mu to neřekneš. Navíc já se můžu bavit s kým chci a otec ať jde někam!" zavrčel a obešel ho. Rychle jsem ho následoval. Ve společnosti Damona Rodrigueze jsem se necítil ani trochu dobře.

A ještě obrázek Jeremyho :)
Jeremy

 

23 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 TeressV:) TeressV:) | 29. dubna 2010 v 20:04 | Reagovat

Jejdaa, Jeremy je čačaný:D:D:D jsem ráda žes tady dala další díLD jop, ta písnička je super;-) Úplně mě to láka si zatančit:D

2 Malika Malika | 29. dubna 2010 v 20:34 | Reagovat

a další nová postava :-D a dost přátelská :-D jen bych si strašně přála vidět Chrise u tyče :-D

3 KiS KiS | 29. dubna 2010 v 21:06 | Reagovat

Naprosto super ... :-) Už se moc těšim na další díl ... :-)  A souhlasim s Malikou ... :-D vážně bych ho taky chtěla vidět u tý tyče ... :-)  :-D
Jo a ta písnička je vážně pěkná ... :-)

4 Clowers.K Clowers.K | 29. dubna 2010 v 21:23 | Reagovat

ÁÁ upe bomba kapitolka, jsem strašně ráda, že jsi jí sem přidala ;-)

5 Nikulka Nikulka | 29. dubna 2010 v 21:43 | Reagovat

wow, tak zrovna mít takového kámoše....:D nebude to mít asi lehké :D ale Jeremy je fešák :D

6 Davida666 Davida666 | 29. dubna 2010 v 23:15 | Reagovat

SUPER DÍLEK

7 Aylen Aylen | 30. dubna 2010 v 0:05 | Reagovat

Super kapča, těšim se na pokráčko :)

8 Katka Katka | 30. dubna 2010 v 9:56 | Reagovat

Úžasná kapitola :-) prosím dalšíííííí

9 Sanasami Sanasami | 30. dubna 2010 v 11:35 | Reagovat

Perfeknáááááááááááá kapitola rýchlo ďalšiu prosím prosím prosím :-D  :-D  :-D

10 Nade Nade | 30. dubna 2010 v 12:40 | Reagovat

Jeremy je pěkně ulítlej, i vzhledově :D  :D Doufám, že budou kamarádi. Díky za kapču a těším se na další. :-D

11 šárka šárka | 30. dubna 2010 v 12:52 | Reagovat

hezká kapitolka, doufám že brzo přibude další :-D

12 Lucy Lucy | 30. dubna 2010 v 14:54 | Reagovat

písnička užasná,kapča úžasná,Jeremy úžasný a prostě všechno úžasné... :-D  ;-)  :-)

13 fanynka12 fanynka12 | 30. dubna 2010 v 14:54 | Reagovat

super pisnicka vzane :-D sem rada ze si pridala dalsi kapcu ptz sem se do tyhle povidky absolutne zblaznila :-) budu doufat v brzké přidání dalsi kapitolky :-)

14 Drew Drew | 30. dubna 2010 v 16:18 | Reagovat

krásný :D nemám víc co říct, jen možná že bych chtěla další kapitolku :)

15 Artemis Artemis | 30. dubna 2010 v 18:46 | Reagovat

ty si nas ukratila o jeho vystupy v bare! to je až hriech!!! :-D

16 Niku Niku | 30. dubna 2010 v 20:24 | Reagovat

v tom baru to muselo vypadat :-D moc se těšim na další kapču :-)

17 Saskya Saskya | 30. dubna 2010 v 22:01 | Reagovat

:D šikovný chlapec, prvá návšteva a už sa takto predvádza :D
veľmi pekná kapitola, sa nám to pekne vyvíja :D

18 jana jana | E-mail | 1. května 2010 v 16:47 | Reagovat

dobry :-) jsem zvedava jak tohle dopadne az to zjisti jeremiho otec rychle pokracko :-)

19 Slečna Slečna | 1. května 2010 v 20:30 | Reagovat

ta písnička mi připomíná homosexualy,teda ten chlap,který to zpívá... :D ;-)

20 enedaka enedaka | 1. května 2010 v 22:33 | Reagovat

Perfektní díl, doufám že to bude Jeremi kterého dáš dohromady z chrisem, tahle postava se mi moc líbí :-D

21 Lalwen Liel Lalwen Liel | 17. srpna 2011 v 0:42 | Reagovat

Pěkný to chlapec :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama